doplňkové jednotky

2. srpna 2007 v 20:29 | fíša7 |  jednotky
Obrazek
Inženýr
30 zlata
Inženýr je super jednotka, umí postavit katapulty, obléhací věže balisty.......Já ho využiju hodně.
Do věží se hodí a do boje taky. Není to bojoví jednotka ale je dobrá.
Obrazek
Tunelář
30 zlata
Tuneláře ja nevyužívám vůbec. Hodí se akorát na bourání hradeb a věží ale moc neubírá. Pro mě je na nic.
Obrazek
Žebříkář
4 zlata
Nejlevnější jednotka, jediné co umí je běžet k hradbám a držet žebřík než kněmu někdo přijde a vyleze.
Je slabý a skoro všichni umřou než dojdou k hradbám. Já ho osobně moc nevyužiju.
Obrazek
Mnich
10 zlata
Mnich je obdoba kopiníka. Nechodí tak rychle, neumí lézt po žebříku ani nekopá příkopy, ale výdrží se blíží kušiníkovi a je celkem levný - za tu samou cenu si koupíte dva otroky. Já ho moc nevyužívám
.................................................................................................................................
Obrazek
Obléhací prak
150 zlata
Obsluha: 3 inženýři
Obléhací prak je jednen z nejlepších dobyvacích strojů. Střílí vysokým obloukem a jeho dostřel je na tom také velmi dobře, takže pokud chcete rozbít věže nepřítele, použijte ho. Navíc díky tomu, že střílí obloukem, můžete nepřítelovi přestřelit hrady a zničit mu tak budovy, a tím mu zničit ekonomiku. Jeho nevýhodou je nepohyblivost, takže pokud ho postavíte příliš daleko od nepřátelského hradu, ztvrdne tam navždy. Osobně se mi zdá jako velmi dobrý a můžete to vidět u vlka, který Vás někdy naštve, když se vám všechno bortí pod salvou kamenů. Může vystřelovat krávu s morem.
Obrazek
Katapult
150 zlata
Obsluha: 2 inženýři
Katapult je syn obléhacího praku. Střílí na menší vzdálenost než větší otec, ale za to je pohybllivý, což je jeho velká přednost. Dále nestřílí obloukem, ale přímou ranou, což je dobré jen na Kalifovy věže. Každopádně se víc vyplatí dělat obléhací prak, protože delší dostřel je využitelnější. Je ale pravda, že ho též často vužívám.Může vystřelovat krávu s morem.
Obrazek
Zápalná balista
150 zlata
Obsluha: 2 inženýři
Když už jsme u rodiných vztahů, zápalná balista je tetička balisty na hradbách. Umí podpalovat budovy, podpalovat dehet a zabíjet vojáky. Každopádně vám život dost znepříjemní, protože na pár ran zabijí cokoliv. Dejte si pozor, je poměrně náchylná na zničení šípy i na blízko mečem.Přesto ji využívám skoro pořád.
Obrazek
Beranidlo
150 zlata
Obsluha: 4 inženýři
K beranidlu Vám toho mnoho neřeknu, protože jsem ho skoro nikdy nevyužil. V historických kampaních jsem s ním dobýval. Má docela velkou výdrž a ničí hradby raz dva. Brány a věže ničí taky dost rychle. Víc o něm vážně nevím.
Obrazek
Dobyvací věž
150 zlata
Obsluha: 4 inženýři
Dobyvací věž jen vnuk žebříkáře. Je to ten nejelegantnější způsob zlikvidování nepřítele. Zbylé inženýry využijte do zápalných balist. Každopádně já ji využívám skoro na všechny panovníky a je dobré ji kombinovat s palcátníky. Je poměrně pomalá, za to má však pěknou výdrž a pokud se dostane na hradby je téměř nezničitelná, neboť jí nepřátelské jednotky nemohou zničit, jde to jen katapulty na hradbách. Rozhodně se vyplatí na Saladina!
................................................................................................................................
Obrazek
Obraná balista
50 zlata a kamená věž za 35 nebo 40 kamenů
Obsluha: 2 inženýři
Je dobrá hlavně pro ničení katapultů a obléhacích praků, protože má větší dostřel než lukostřelci. Já ji používám pořád, je lépe využitelná než obranné katapulty. Neumí střílet ohnivé šípy, což je trochu škoda, ale jinak pro ni najdete využití skoro všude.
Obrazek
Obranný katapult
50 zlata a kamená věž za 35 nebo 40 kamenů
Obsluha: 2 inženýři
Katapult je dobrý proti velkému množství nepřátel najednou, protože když jedou ranou padne 5 rytířů, je to docela síla. Navíc dobře ničí katapulty, štíty, balisty a obléhací praky. osobně raději používám balistu, ale je to věc názoru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 krys krys | 16. listopadu 2007 v 14:10 | Reagovat

picovinka

2 Adawet Adawet | E-mail | 1. června 2008 v 14:05 | Reagovat

Hele, nechci nicd říkat, ale zápalná balista je arabská jednotka.

3 Spojený království Spojený království | 11. srpna 2008 v 10:21 | Reagovat

ok zápalná balista je arabská jednotka ale ostatní sou evropský.

4 dragous dragous | E-mail | 1. listopadu 2008 v 14:07 | Reagovat

obranný katapult se používá na dlouhodobé ničení hradeb nepřítele omg

5 ghsuh ghsuh | 3. prosince 2008 v 14:34 | Reagovat

tady jsou všechny jednotky

6 xDlolxD xDlolxD | 29. ledna 2010 v 10:29 | Reagovat

si toho o praku moc nerek asi nevis ze kdys si postavis pred hradbi 8 praku a strilis do armady ze sou nahrani ze a navic kdys to smichas s katapultama a balistama nepotrebujes vubec lukostrelce :)

7 Red Red | Web | 13. února 2010 v 14:50 | Reagovat

to je píčovina co tu píče ten nademnou, záleží na lvl skillu protivníka kámo, bych si těch tvých 8 praku vyndal s pár desítkama rychlých jednotek

8 Dorothyheile Dorothyheile | E-mail | 18. července 2017 v 22:01 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

9 Davidsig Davidsig | E-mail | 29. července 2017 v 1:56 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить аккаунт Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

10 Aaaucetwilk Aaaucetwilk | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:31 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

11 CarolynLok CarolynLok | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:28 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

12 DannyExivE DannyExivE | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 10:37 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

13 Avito777hat Avito777hat | E-mail | 15. srpna 2017 v 20:13 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито авто акции
авито бесплатные объявления официальный
авито бесплатная продажа
+как сделать скидку +на авито
пакеты +на авито купить

14 Sorosl Sorosl | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:44 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ секс флеш игры размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

15 Sorobe Sorobe | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:21 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Soroat Soroat | E-mail | 25. srpna 2017 v 9:54 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Soroaf Soroaf | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:12 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ СОЧНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

18 Sorovh Sorovh | E-mail | 25. srpna 2017 v 14:04 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 Sorobx Sorobx | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:04 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 Sorosz Sorosz | E-mail | 26. srpna 2017 v 2:58 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

21 Sorowc Sorowc | E-mail | 26. srpna 2017 v 3:09 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

22 SlavaWor SlavaWor | 5. října 2017 v 18:20 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are nearing, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-withdrawl>interaction</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

23 BethanyApk BethanyApk | E-mail | Web | 7. října 2017 v 10:31 | Reagovat

https://www.reddit.com/r/SEO/comments/7475gv/buy_valium_online_without_prescription/dnvzhzr/

24 AlysonQdm AlysonQdm | E-mail | Web | 29. října 2017 v 4:49 | Reagovat

https://www.smore.com/hc2kp-buy-levitra-online

25 BethanySrw BethanySrw | 15. listopadu 2017 v 9:37 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should <a href=https://www.storeboard.com/blogs/social-media/buy-klonopin-online/812386>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

26 ElvaTbn ElvaTbn | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 23:26 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama